×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

فروشگاه دلتاشاپینگ

06625028

× محصولات مورد علاقه خود را بدون پرداخت وجهی انتخاب نموده از طریق پست تحویل گرفته و بعد پرداخت نمایید
×

آدرس وبلاگ من

delta.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/yousefihamid

لیست دوستان

دزدگیر هوشمند مجهز به موبایل(GSM)

دزدگیر هوشمند مجهز به موبایل(GSM)

 دزدگیر هوشمند مجهز به موبایل(GSM)

نام محصول: دزدگیر هوشمند مجهز به موبایل(GSM)

قیمت: ۳۵۰,۰۰۰ تومان

ID محصول :۲
ID فروشنده :۲۱۳۲۰۲۲۵

[Imc:Pic4][Imc:Pic3][Imc:Pic2][Imc:Pic1]

کاملترین نوع دزد گیر وردیاب ماهواره ای با نام تجاری CAR ALARM SYSTEM که در حال حاضر در بازارموجود می باشد و شامل GPS ردیاب و کیت کامل تلفن همراه بوده این امکان را به شما می دهد که براحتی از آن استفاده نمائید .
این ردیاب ازسه طریق :
۱- با استفاده از تلفن ثابت (که دارای سیستم TONE باشد) یا تلفن همراه
۲- با استفاده از تلفن همراه بدون حضورفیزیکی و با ارسال SMS .
3- با استفاده از ریموت کنترلِ دزد گیرقابلیت کنترل اتومبیل شما را فراهم میسازد بگونه ای که شما قادر خواهید بود ؛ بدون محدودیتِ فاصله ؛ از وضعیت اتومبیل خود آگاهی یافته و دستوراتی که تمایل به اجرای آن دارید را از این طرق فراهم آورید .
با این دستگاه (به وسیله نصب یک سیم کارت ) به یک منشی دیجیتالی که شما رادر دستیابی به امکانات زیر یاری می کنددسترسی دارید :
- قفل نمودن و باز نمودن خودرو
- توقف و خاموش نمودن خودرو (بهنگام سرقت خودرو که به شما پیام مخابره مینماید و
- ردیابی موقعیت جغرافیایی
- ردیابی مزاحم
- شنود داخل خودرو
- اطلاع از وضعیت رانند
- ارتباط تلفنی بوسیله سیم کارت داخل خودرو
- و

بخش متمم و توضیحات سیستم
====================================
سسیستمی که در اختیارتان قرار میگیرد نمونه کاملأ پیشرفته مدل قبلی خود میباشد که با نام تجاری CAR ALARM SYSTEM در به بازار ارائه شده است ؛ بدون اقراق درحال حاضر با امکاناتی که این سیستم در اختیار دارد میتوان از آن بعنوان کاملترین سیستم دزدگیر اتومبیلی نام برد که وجود دارد ؛ و توانسته گوی سبقت را به نسبت دیگر سیستمها از آن خود نماید ؛ اطمینان داریم پس از مطالعه امکانات این دستگاه شما هم این ادعا را تأئید خواهید نمود.
این دستگاه ازسه طریق قابلیت کنترل اتومبیل شما را فراهم میسازد بگونه ای که شما قادر خواهید بود ؛ بدون محدودیتِ فاصله ؛ از وضعیت اتومبیل خود آگاهی یافته و دستوراتی که تمایل به اجرای آن دارید را از این طرق فراهم آورید .
قابل ذکر است این سیستم علاوه بر قابلیت دزدگیر بودنش شامل وکیت کامل تلفن همراه نیز میباشد ؛ که این قابلیت میتواند در رانندگی سهلتر ارتباط دو طرفه ای را بین راننده و مخاطبین خود نیز فراهم آورد .
در این سیستم شما با دو روش بخش ( A ) و ( B ) این امکان را خواهید داشت بوسیله تلفن ( ثابت یا همراه که دارای سیستم TONE باشد )دستوراتی را به سیستم نصب شده بر روی خودروی خود ارسال نمائید ؛ که بوسیله آن و بدون حضور فیزیکی درکنار خودرو از آن امکانات سود بجوئید که البته توضیحات امکانات آن بخشها به تفصیل در قسمتهای بعدی توضیح داده میشود ؛ در بخش ( C ) و با استفاده از ریموت کنترل نیز خواهید توانست امکانات مربوط به آن را استفاده نمائید ؛ همچنین امکان دیگری در این سیستم تعریف شده که با استفاده از آن شما بدون نیاز به دستگاه تلفن قادر خواهید بود ارتباط تلفنی را برای خود فراهم نمائید ؛ این امکان بوسیله دستگاهی به نام Dallier و در بخش ( D ) توضیح داده خواهد شد .
بطور کلی شما در بخش ( A ) و در دو قسمت (الف ) و ( ب ) بوسیله تلفن ثابت یا همراه و با کمک اپراتور به خواسته هایی مانند:
چک کردن وضعیت خودرو شنــود صحبت با راننده کنتــرل خــودرو تغییــر رمــز- تنظیــم شماره تلفن آشنا خواهید شد و بوسیله این امکانات قادر خواهید بود تا خودرو خود را قفل ؛ باز نموده و یا سنسور ضربه را فعال یا غیر فعال نمائید و یا سیستم ضد سرقت را فعال و غیر فعال کنید و نحوه امکانات موجود در آنها را مورد استفاده قرار دهید ؛
در بخش ( B ) شما با نحوه استفاده از امکانات موجود بوسیله تلفن همراه و امکان ارسال دستورات بوسیله SMS آشنا خواهید شد .
بـــــخش ( A )
نحوه استفاده از امکانات دستگاه با استفاده از تلفن (ثابت یا همراه ) که دارای سیستم تن میباشند.
برای آنکه بتوانیم تصور درستی از نحوه عملکرد برنامه های این سیستم کم نظیر پیدا کنیم ؛ بهتر است تا توضیحات مربوط به این قسمت را به ۲ بخش ( الف ) و (ب ) تقسیم نمائیم که در بخش ( الف ) سر فصلهای عملیات یا بعبارتی سرشاخه های عملیات و در بخش ( ب ) عملکرد و جزئیات آن قرار دارند؛
بنابراین توضیح ؛ از این قسمت به بعد دامنه فعالیت بخش ( الف) اینگونه شروع خواهد شد:
گام اول : شما در ابتدا نیازمند یک دستگاه و خط تلفنی میباشید که دارای سیستم ( تن Tone ) باشد ؛ در کشور ما عموم خطوط ارتباطی مجهز به این سیستم میباشد و اگر در معدود مکانهایی از این سیستم بهره مند نباشند تلفن همراه این قابلیت را خواهد داشت ؛ لذا از این منظر تلفن همراه هم در گزینه ارسال SMS و هم در ایجاد ارتباط با اپراتور سیستم CAR ALARM SYSTEM میتواند همواره بعنوان یک پل ارتباطیِ مطلوب مؤثر واقع شود .
درگام دوم هنگامیکه شما با شماره تلفن سیم کارت داخل خودرو که در سیستم خودروی شما نصب گردیده تماس برقرار مینمائید ؛ اپراتور سیستم ، ضمن خوش آمد گویی شماره های ۱ الی ۶ را که هر کدام معرف کارکرد مخصوصی میباشد را برایتان تعریف مینماید که شما با راهنمایی مربوطه و فشردن هر یک از اعداد اشاره شده بر روی دستگاه تلفن خود ؛ وارد آن سیستم یا فعالیت مورد نظر میشوید ؛ . با این توضیح و پس از تماس در ( بخش الف ) اپراتور اعلام میدارد :
۱- چک کردن وضعیت خودرو = یعنی چنانچه شما بخواهید خودروی خود را چک کنید میباید کلید شماره ( ۱ )را روی صفحه کلید تلفنی که با آن تماس گرفته اید را بفشارید .

۲- شنــود = یعنی چنانچه شما بخواهید از وضعیت داخل خودروی خود با خبر شوید ویا بعبارتی آنرا شنود نمائید میبایست شماره( ۲ ) را روی صفحه کلید تلفنی که با آن تماس گرفته اید را بفشارید .

۳- صحبت با راننده = یعنی چنانچه شما بخواهید با فرد یا افرادی که داخل خودرو حضور دارند صحبت نمائید میباید شماره( ۳ ) را روی صفحه کلید تلفنی که با آن تماس گرفته اید را بفشارید .

۴- کنتــرل خــودرو = یعنی چنانچه شما بخواهید خودروی خود را کنترل نموده و از وضعیت آن اطلاع یافته و دستورات مربوطه ( یا دستورات جدیدی ) را ارسال کنید میباید کلیــد شماره ( ۴ )را روی صفحه کلید تلفنی که با آن تماس گرفته اید را بفشارید .

۵- تغییــر رمــز= چنانچه برای اولین بار و در صورتیکه هیچگونه رمزی را به دستگاه نداده اید به سیستم وارد شده اید ویا اگر میخواهید رمز قبلی که به دستگاه داده اید را پاک کرده و رمز جدیدی را وارد نمایید ؛ میباید کلید شماره ( ۵ ) روی صفحه تلفنی که با آن تماس گرفته اید را بفشارید .( شماره رمز را حتمأ به خاط سپرده ؛ در ضمن میباید شماره رمز بصورت عدد و تعداد آن ۶ عدد باشد ؛ مثلأ ۱۲۳۲۳۴ یا ۴۵۶۵۴۳ و )
نکته ۵-۱ ) : بدیهی است چنانچه شما رمز را قبلأ وارد کرده باشید در ابتدای تماس اپراتور از شما رمز عبوری را میخواهد بنابراین در حفظ نمودن رمز عبور دقت کامل مبذول بفرمائید ( در غیر اینصورت دستگاه نصب شده جهت حفظ امنیت بیشتر به کسی که میخواهد وارد سیستم بشود اجازه عبور نخواهد داد و دستگاه به هیچ وجه قابل استفاده نخواهد بود ؛ لذا ضمن دقت در توصیه ایراد شده توجه بفرمائید این نمایندگی هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت و جایجایی دستگاه و جبران عواقب مالی آن بر عهده شما خواهد بود ) .
نکته ۵ -۲ ) : بدیهیست اگر بخواهید از این گزینه حتی جهت تغییر رمز استفاده نمائید میباید رمز قبلی را داشته باشید بنابراین تأکید میگردد که رمز مورد نظر خود را حفظ نموده و هنگامیکه اپراتور در مرحله تغییر رمز ؛ از شما رمز جدید را درخواست مینماید ؛ رمز انتخاب شده جدید را حفظ کرده ؛ چرا که از این پس و با هر تماس شما میباید رمز جدیدی را که در مرحله تغییر رمز انتخاب نموده اید را وارد نمائید . دقت در این زمینه به نفع شماست چرا که در غیر اینصورت و بی توجهی در فراموش نمودن رمز خود میتواند مشمول عدم تعهد این نمایندگی نسبت به دستگاه شما محسوب شود .
۶- تنظیــم شماره تلفن = شما قادر خواهید بود چهار شمارة تلفن همراه ، به انضمام یک شمارة تلفن اضطراری را به دستگاه اعلام نمائید تا در صورت تمایل به آن شماره ها SMS ارسال شود شماره تلفن اضطراری عملأ برای مواقعی تعریف میشود که درصورت اضطرار پیام مربوطه از طریق فشردن شاسی روی ریموت کنترل ( که در بخش مربوط به آن توضیح داده خواهد شد ) به آن شماره ارسال گردد .

۷- صفر ۰ ) خــارج شوید = یعنی چنانچه شما بخواهید هیچگونه فعالیتی را انجام ندهید ؛ میباید کلید شماره( ۶ )را روی صفحه کلید تلفنی که با آن تماس گرفته اید را بفشارید .
بخش ( ب ) : ((توضیحات و زیر شاخه های حالت بخش ( الف)
همانطور که در بخش ( الف ) توضیح داده شد هنگامیکه شما در اولین تماسی که با سیستم حاصل مینمائید توضیحات کارکردی با شماره های مربوطه اعلام میشود ؛ از آنجائیکه شما هنوز هیچ رمزی را برای خود انتخاب ننموده اید لذا بدون هیچگونه محدودیتی میتوانید وارد زیر شاخه های عملکردی (بخش (ب ) ) شوید ؛ بنابراین توصیه میشود با مطالعه کامل بخش ( ب ) پس از اولین تماس گزینه ۵ را انتخاب نموده تا ضمن بالارفتن ضریب امنیتی سیستم نصب شده عملکرد های بعدی با وارد کردن رمزعبور از سیستم استفاده نمائید.
حال با توجه به توضیحات فوق هنگامیکه پس از رمز گذاری ( تأکید میشود بلافاصله پس از نصب سیستم بر روی خودرو انجام گیرد ) با شماره تلفن داخل خودرو تماس گرفته شود ؛ اپراتور از شما شماره رمز را خواسته ؛ که شما پس از وارد نمودن شماره رمز میبایدکلید مربع را نیز بفشارید ؛
در این حالت وارد منو های فوق میگردید ؛ یعنی هنگامیکه کلید شماره (۱ )یعنی چک کردن خودرو را انتخاب بنمائید ؛ اپراتور به شما وضعیت خودرو را به لحاظ قفل (فعال) بودن اینگونه اعلام مینماید ؛
{{ سیستم ضد سرقت غیر فعال است یا( فعال است )؛ باز شد یا ( قفل شد ).}}(نکته کاربردی): پس از انجام هر یک از این مراحل چنانچه بخواهید از این مرحله خارج شوید کافیست عدد صفر( ۰ ) را روی صفحه کلید تلفن بفشارید در اینصورت به حالت ( الف ) برخواهید گشت و اپــــراتور مجددأ توضیحات بخش ( الف ) را بیان مینماید تا شما گزینه دیگری را که تمایل دارید انتخاب نمائید .
هنگامیکه کلید شماره ( ۲ ) یعنی : شنــــود را انتخاب بنمائید ؛ اپراتور به شما اعلام خواهد نمود : آغــاز شنــود و پس از آن شما قادر خواهید بود شنود داخل خودرو را انجام دهید ؛ توجه داشته باشید افراد داخل خودرو به هیچ وجه از شنود شما مطلع نخواهند بود و شما بصورت یکطرفه از تمامی صداهها و اتفاقات داخل خودرو آنهم بصورت شنیداری مطلع خواهید شد . اجرای( نکته کاربردی). هنگامیکه کلید شماره ( ۳ ) یعنی : صحبت با راننده انتخاب شود ؛ اپراتور به شما اعلام خواهد نمود : شروع مکالمه
پس از آن قادر خواهید بود بصورت دوطرفه با راننده یا افراد دیگر داخل خودرو صحبت نمائید. اجرای( نکته کاربردی).هنگامیکه کلید شماره (۴ ) یعنی : کنتــرل خــودرو را انتخاب مینمائید اپراتور اعدادی را اعلام مینماید که با انتخاب هر یک از آن اعداد ؛ دستورات مربوطه عمل خواهند نمود آن دستورات بصورت زیر بیان میشوند :
۱- قفل شد .
۲- باز شد .
۳- غیر فعال کردن سنسور ضربه .
۴- فعال کردن سنسور ضربه .
۵- فعال کردن سیستم ضد سرقت .
۶- غیر فعال کردن سیستم ضد سرقت .
۷- استارت خودرو ( که قبلأ اعلام شده به لحاظ ایمنی این گزینه غیر فعال میماند.
۸- لغو استارت ( با توجه به گزینه قبلی این قسمت نیز غیر فعال میباشد .
۹- ) صفر ) خارج شوید .
۱۰- اجرای( نکته کاربردی.
در خصوص موارد فوق نیز اپراتور با فشردن هر یک از شماره ها موارد مورد نیاز را راهنمایی مینماید .
توضیح ۱ : در مورد گزینه ۳ و ۴ آیتمهای فوق یعنی سنسور ضربه فعال نمودن ویا غیر فعال نمودنش برای آن صورت میگیرد تا بر اثر هر ضربه ای ؛ سیستم شروع به آژیر کشیدن ننماید ؛ بدیهیست در صورت غیر فعال نمودن سنسور چنانچه حتی شیشه خودرو مورد آسیب قرار بگیرد پیامی مخابره نخواهد شد بنابراین تصمیم در این زمینه بعهده شما خواهد بود .
توضیح ۲ : در مورد گزینه ۵ و۶ آیتمهای فوق عملکرد سیستم ضد سرقت بمعنای خاموش نمودن خودرو در هنگام سرقت میباشد .این گزینه در بخش تلفن همراه نیز بکار گرفته شده است .
توضیح ۳ : ایمنی این سیستم به اندازه ای است که چنانچه شما از آیتم شماره ۱ فوق استفاده نمائید خودروی شما توسط هیچ فردی حتی با در دست داشتن ریموت کنترل و سوئیچ خودرو قابل استفاده نمیباشد ؛ مگر آنکه فرد یا افراد مورد اطمینان شما رمز عبوررا داشته و با وارد شدن به سیستم گزینه ۲ آیتم فوق (باز شدن ) را فعال نماید .
هنگامیکه کلید شماره (۵ ) یعنی : تغییر رمز خــودرو انتخاب شود ؛ اپراتور اعلام مینماید : لطفأ رمــــز خود را وارد کرده ؛ کلید # را فشار دهید . اجرای( نکته کاربردی.
هنگامیکه کلید شماره (۶ ) را یعنی تنظیــم شماره تلفن را انتخاب مینمائید ؛ اپراتور اعلام مینماید :
۱- تنظیم اولین شماره تلفن
۲- تنظیم دومین شماره تلفن
۳- تنظیم سومین شماره تلفن
۴- تنظیم شماره تلفن اضطراری
۵- صفر۰ ) خارج شوید ؛
که شما با انتخاب شماره های مربوطه از اپراتور میشنوید که : لطفأ شماره تلفن مورد نظر را وارد نموده کلید # را فشار دهید ؛ شما با توجه به نیاز و ضرورتهای مورد نظر خود شماره هایی را که لازم میدانید به ترتیب در هر مرحله که اپراتور تأئید آنرا اعلام مینماید وارد مینمائید. در آنصورت از اپراتور میشنوید که :
این شماره تلفن را وارد کردید (شماره مورد نظر اعلام میشود ) پس از این مرحله مجددأ اپراتور اعلام مینماید که :
۱- تأئید کنید
۲- دوباره وارد کنید
۳- صفر ) خارج شوید
که شما با فشردن هر یک از شماره های فوق عملیات را پیگیری مینمائید .پس از این موارد اپراتور مجددأ اعلام خواهد داشت که : تنظیم شد ؛
۱- تنظیم اولین شماره تلفن .
۲- تنظیم دومین شماره تلفن .
۳- تنظیم سومین شماره تلفن.
۴- تنظیم شماره تلفن اضطراری
۵- صفر ) خارج شوید
در واقع در این بخش شما قادر خواهید بود با انتخاب گزینه مربوطه در هر زمانی نسبت به تنظیم آن شماره اقدام نمائید .
در ادامه و پس از انتخاب گزینه صفر ؛ مجددأ اپراتور تمامی مراحل سرفصلها ) حالتهای ( الف ) ) را مجددأ اعلام مینماید تا اگر نیاز داشته باشید با فشردن هر یک از شماره های مربوطه وارد بخش زیر شاخه ( حالتهای ( ب (( شوید و در غیر اینصورت چنانچه مجددأ گزینه صفر انتخاب شود اپراتور ضمن تشکر ازشما خدا حافظی نموده و ارتباط قطع میگردد .
بدینوسیله و با پایان این مراحل شما تنظیمات مربوطه را به انجام رسانیده اید و بنابراین هر زمان که نیاز دارید که عملیات مربوطه را انجام دهید میبایست به شاخه اصلی و زیر شاخه مربوطه وارد شوید تا نظرتان تأمین گردد .
مثال : شما میخواهید خودروی خود را قفل نمائید ؛ بنابراین شما با شماره تلفن سیم کارت داخل خودرو تماس حاصل کرده پس شروع اعلام اپراتور کلید شماره ۴ را وارد نموده ؛ کمی منتظر شده کلید شماره ۱ را بفشارید .
بعبارتی دیگر شما با ورود به هر مرحله انرا انتخاب مینمائید ؛ سرعت عمل پس از مدتی تکرار حاصل خواهد شد .
دکر نکته بسیار ضروری : چنانچه عملیات مورد نظر؛ بوسیله تلفن صورت پذیرد ؛ آنگاه بوسیله ریموت کنترل این عملیات نمیتواند لغو شود ؛ وبایستی ابتدا بوسیله تلفن لغو گردد وپس از آن از ریموت کنترل استفاده شود .
اگر کمی دقت شود مشاهده خواهید نمود کلیه عملکردهای این سیستم شاید کمی با صرف زمانی محدودصورت پذیرد اما همه و همه جهت ایجاد بالاترین ضریب امنیتی برای خودروی شما میباشد .تصور نمائید سوییچ خودروی شما گم یا سزقت شد شما با تلفن میتوانید عملیات مربوطه را انجام دهید ؛ بنابراین اگر سارق یا سارقین به اتکای سوییچ در اختیارشان اقدام به گشودن درب خودرو و یا سرقت آن نمایند شما ازقبل و بوسیله تلفن دستوراتی را صادر نموده اید که اقدام آنها را با شکست روبرو خواهد نمود .
تأکید مجدد : چنانچه اتومبیل بوسیله تلفن قفل شده باشد ریموت کنترل از مدار خارج میشود وتوانایی قفل وباز کردن را نخواهد داشت و می بایستی از طریق تلفن ابتدا سیستم را باز سپس از ریموت کنترل استفاده نمود.این عملکرد ممکن است شما را دچار مشکل نماید . پس دقت فرمائید .
بـــــخش ( B )
نحوه کارکرد دستگاه CAR ALARM SYSTEMبوسیله SMS یا ارسال و کنترل سیستم بوسیله تلفن همراه

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد نحوه پشتیبانی و خدمات سیستم بوسیله اپراتوراز طریق تلفن میتواند فرآیند کار را براحتی میسر سازد ؛ اما امکانات وسیع سیستم CAR ALARM SYSTEM شرایط دیگری را از طریق ارسال دستورات بوسیله پیام کوتاه یا SMS فراهم میسازد ؛ در واقع چنانچه بخواهید بوسیله SMS بجهت کاهش هزینه ها و یا امکان سریعتر مخابره و این شرایط نیز تعریف شده است ؛ لذا لازم است جهت انجام بعضی از دستورات به نکات زیر توجه بفرمائید .
در بخش قبل توانستید رمز ورود و شماره تماسهای ضروری را به سیستم CAR ALARM SYSTEM نصب شده بر روی خودروی خود را انجام دهید ؛ با علم به این قضیه شما شماره رمز ۶ رقمی خود را باید از خاطر نبرید چرا که برای اجرای فرامین و ارسال دستورات از طریق پیام کوتاه به آن رمز نیاز مبرم خواهید داشت ؛ در واقع همانطور که در بخش قبل برای ورود نیاز به رمز ورود داشته اید در این قسمت نیز میباید ایتدا رمز خود را بوسیله دستورات از طریق SMS به شماره سیم کارتی که در سیستم داخل خودروی شما تعبیه شده ارسال نمائید ؛ دقت فرمائید :
۱- حتمأ حرف اول هر دستور بصورت حروف بزرگ اینگلیسی باشد ( بقیه حروف کوچک باشد. )
دقت فرمائید هیچ فاصله ای بصورت نوشتار بین دستورات و حتی شماره رمز شما وجود نداشته باشد و میباید تمامی اعداد رمز و حروف دستورات بصورت پیوسته صورت بگیرد .( وجود فاصله و یا نقطه یا ویرگول و یا هر علائم دیگر و به هر دلیل ( سهوی و عمدی ) رمز و دستوری را معرفی مینماید که طبیعتأ سیستم آنرا نمیتواند بشناسد ؛ بنابراین نهایت دقت را مبذول فرمائید

۲- قفل نمودن خودرو : چنانچه بخواهیدخودروی خود رااز طریق ارسالSMS قفل نمائید از فرمول کادر ( E ) استفاده مینمائید
?????*Arm#
3 باز نمودن خودرو : چنانچه بخواهیدخودروی خود رااز طریق ارسالSMS باز نمائید از فرمول کادر ( F ) استفاده مینمائید :
?????*Disarm#
4- توقف و خاموش نمودن خودرو : چنانچه بخواهیدخودروی خود رااز طریق ارسالSMS متوقف نموده و خاموش کنید از فرمول کادر ( G ) استفاده مینمائید.
?????*Stop#
از آنجائیکه خطر سرقت دائمأ پیش نمیآید توصیه میگردد از این فرمول فقط در صورت سرقت خودرو استفاده شود چرا که باید به خاموش نمودن خودرو وخطرات ناشی از آن حین رانندگی توجه داشته باشید.
(تأکید میگردد حروف اول هر کلمه پیام بایستی به صورت حروف بزرگ باشد در غیر اینصورت سیستم فعال نمی گردد. )
توجه شود در صورت موفقیت عمل انجام شده بوسیله ارسال SMS ؛ از سیستم به شما پیامی بصورت SMS پاسخ Successfully داده خواهد شد که به تناسب نوع درخواست شما صورت میگیرد .
برای مثال چنانچه عمل قفل نمودن اتومبیل یعنی فرمول کادر( E ) با موفقیت انجام شود سیستم پس از انجام دستور شما پیام Arm Successfully را بصورت SMS مخابره مینماید .
همچنین در صورت عدم انجام عمل مورد در خواست شما پاسخ FAILED برایتان ارسال میگردد .
این عمل در مورد سایر دستورات نیز بهمین گونه خواهد بود .
====================================================
بـــــخش ( C )

نحــــــوه کارکـــــــرد دستگاه CAR ALARM SYSTEMبوسیله ریموت کنترل
قبل از بیان هر گونه توضیحی در این بخش باید توجه داشته باشید چنانچه اتومبیل از طریق تلفن( تعاریف مربوط به استفاده اپراتور و یا ارسال SMS قفل شده باشد امکان استفاده از ریموت کنترل وجود ندارد وبایستی حتمأ از همان طریق تلفن ابتدا دزدگیر غیر فعال گردد تا بتوان از ریموت کنترل استفاده نمود.
بر روی ریموت کنترل در اختیار ِ شما ۴ شاسی وجود دارد که به ترتیب شکل کادر ( H) شماره گذاری شده است :

۱ ۲
۳ ۴
کادر ( H)
همانطور که بر روی ریموت کنترل بصورت شکل کلید باز و بسته نشان داده شده :
شاسی شماره ( ۱ ) مخصوص باز نمودن و شاسی شماره ( ۲ ) مخصوص قفل نمودن خودرو و با همان خصوصیاتی که در بخشهای قبل در این خصوص ارائه شد ؛ میباشد .
شاسی شماره (۳ )که شکلی مانند X بر رویش حک شده مربوط به شرایط SOS یا HELP میباشد ؛ همانطور که در بخشهای قبل اشاره شد ؛ شما با راهنمایی اپراتور شماره تلفنهایی را بعنوان شماره های اضطراری به سیستم معرفی نموده اید بنابراین در این بخش خواهید توانست در صورت بروز حوادث خاص مثلأ مواقعی که در حین رانندگی اتومبیل راننده مورد تهدید مسلحانه و قرار گیرد و امکان استفاده از تلفن جهت ارسال SMS و یا انتخاب کد جهت اجرای دستورات توسط اپراتور مقدور نباشد ؛ از این کلید استفاده نمائید ؛ شما با فشردن این کلید به مدت ۲ ثانیه به شماره هائی که قبلا به دستگاه اعلام نموده اید ؛ دیگران را مطلع خواهید ساخت که در موقعیتی خطرناک قرار گرفته اید ؛ از انجائیکه این عمل براحتی صورت گرفته و هیچگونه شکی را برای سارقان و یا بوجود نمیآورد شما براحتی پیام SOS یا HELP را برای شماره اضطراری بوسیله پیام SMS اعلام مینمائید در این حالت چراغ ها و آژیر شروع به روشن شدن می نمایند. توجه بفرمائید اگر بخواهید ازاین وضعیت خارج شوید میتوانید یکی از کلید ها را فشار دهید.
به یاد داشته باشید در هر حالتی که به علت عدم آشنائی برنامه ای را انجام دادید و آن امر موجب شد تا سیستم فلاشر ها وآژیر شروع به روشن شدن نمایند در این شرایط نیز خواهید توانست برای قطع ارتباط بوجود آمده یکی ازکلید را بفشارید.
از دیگر کارکردهای بر روی دستگاه Car Finder است که چنانچه در یک محوطه پارکینگ بدنبال خودروی خود باشید با یک اشاره به این کلید خودروی شما شروع به آژیر و فلاشر زدن مینماید ( دقت نمائید فقط یک اشاره باشد و کلید را نگه ندارید چون شرایط SOS پیش خواهد آمد .
همراه این سیستم کلید حسگری نیز در داخل خودرو و در کنار فرمان خودرو نصب میشود که با فشردن آن شرایط SOS یا HELP فعال میشود
کلید شماره ( ۴ ) بر روی ریموت کنترل قفل و باز کردن بدون صدا را انجام خواهد داد و شما با یک اشاره به آن این فرآیند را دنبال خواهید نمود .
========================================
)) بـــــخش ( D ) ((
نحـــــوه کارکــــــرد دستگاه Dallier
بهمراه سیستم CAR ALARM SYSTEM دستگاه دیگری در اختیارتان قرار گرفته که عملکرد آن همانند یک دستگاه شماره گیر تلفن سخنگو عمل مینماید ؛ از آنجائیکه در سیستم جدید CAR ALARM SYSTEM این امکان بوجود امده تا ارتباط دوطرفه بوسیله سیم کارتی که در داخل آن قرار گرفته فراهم بیاید لذا شما قادر خواهید بود بوسیله دستگاه Dallier که ذکر آن رفت ؛ شماره مورد نظر خود را گرفته و کلید سبز بر روی آنرا بفشارید ؛ توجه داشته باشید دستگاه مربوطه با هماهنگی اپراتور دستگاه مرکزی تک تک شماره هایی را که بر روی صفحه کلید میفشارید را اعلام نموده و پس از آنکه شما کلید سبز را برای تأئید میفشارید ؛ اپراتور شماره ای را که انتخاب نموده اید یکبار دیگر ت�

روش خرید: برای خرید این محصول، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم خرید، سفارش خود را در محل دلخواهتان تحویل گرفته، سپس وجه کالا و خدمات را به مامور پست بپردازید. برای مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

دزدگیر هوشمند مجهز به موبایل(GSM)

جمعه 23 اردیبهشت 1390 - 11:08:35 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


زالو در درمان سرطان خون نتایج مثبتی نمايانگر شده‌است


فیلم های تولد و زیارتی با کلیپهای میکس


نمایشگاه شرکتهای معتبر جهان


آسمان و کنترل هواپیما یک تجربه پرواز حقیقی


آرايش چهره زيبا و بستن شال و روسريي


رعایت اصول قفل گذاری آموزش داده شده


متد هاي پرداخت كارت هاي اعتباري


بازی اندر کاور بازی call of juarez آموزش 120 نوع شعبده بازی به همراه وسایل لازم(کاملا اورجینال


طرح کسب و کار شرکت ساعتهاي کراتزن (کمپاني توليد کننده و توزيع ساعت) iron man xbox mini ninjas xbox


دستگاه پرزگیر لباس دستگاه بادکش بدن طناب نایلونی پهن


نمایش سایر مطالب قبلی