×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

فروشگاه دلتاشاپینگ

06625028

× محصولات مورد علاقه خود را بدون پرداخت وجهی انتخاب نموده از طریق پست تحویل گرفته و بعد پرداخت نمایید
×

آدرس وبلاگ من

delta.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/yousefihamid

لیست دوستان

Nexus 2 + full exp 12 + 18 part presets1

Nexus 2 + full exp 12 + 18 part presets(اورجينال)

Nexus 2 + full exp 12 + 18 part presets(اورجينال)

نام محصول: Nexus 2 + full exp 12 + 18 part presets(اورجينال)
قیمت: 240,000 ریال
شناسه فروشنده: 51080647
شناسه کالا: 328
PID محصول: 96815
تعداد بازدید از این محصول: 686
درصد همکاری: 86

شماره مجوز:8730/3
ثبت در كتابخانه ملي:7395/2

اغراق نيست اگر بگوييم 70درصد موزيك هايي كه اين روزها ميشنويم با كمك نكسوس است!

اين نرم افزار كه شامل 4 DVD مي باشد يك سينتي سايزر همه كارست نرم افزاري كه آهنگسازاي بزرگي باهاش كار كردن مثل: شهاب اكبري،بهروز صفاريان،سيروان خسروي، پيام شمس،ميلاد ترابي و خيلي از خواننده ها و آهنگسازهاي معروف ديگر از اين سينتي سايزر تو كاراشون استفاده كردن اگر علاقه مند به آهنگسازي هستيد و اطلاعاتي در اين زمينه ندارين اين نرم افزار رو بهتون پيشنهاد مي كنم چون واقعا يه همه كارست.

Nexus بدون شك يكي از بهترين و قويترين محصولات كمپاني reFX از زمان آغاز فعاليت اين شركت تا به حال بوده است. كمپاني reFX چندي پيش، قبل از عرضه اين محصول قدرتمند خود در رسانه هاي خبري مرتبط با موسيقي الكترونيك مانند سايت ها و نشريات مرتبط خبر از عرضه بهترين VSTi كه تا به حال براي سبك هايي از موسيقي الكترونيك مانند Dance-House-Psytrance-Trance ساخته شده است را در آينده اي نزديك از سوي reFX داد...
در پي انتشار اين خبر reFX يك موزيك دمو ( Demo Song ) از Nexus كه ساخته شده از Preset هاي Nexus بود براي كساني كه به دنبال كسب اخبار جديد و اطلاعات از ساخته جديد reFX بودند در سايت خود قرار داد. با توجه با اينكه توليدات قبلي reFX همگي مختص به كار در سبك هايي كه در بالا گفته شد ساخته شده بودند ، افرادي كه در زمينه هاي گوناگون موسيقي الكترونيك فعاليت داشتند و با محصولات ديگر اين كمپاني مانند Vanguard كه سينتي سايزري نرم افزاري در همين زمينه بود آشنايي داشتند پس از دريافت موزيك دمو و بررسي آن از جنبه هاي گوناگون منتظر عرضه Nexus شدند و مطمئن از انتخاب صحيح خود آماده استفاده از بهترين سينتي سايزر كه داراي Preset هايي با كيفيت و مناسب براي استفاده در بسياري از سبك هاي موسيقي الكترونيك بود شدند با گوش دادن به اين موزيك نمونه شنونده صداهايي در اين قطعه بوديد كه قبل از عرضه Nexus به نظر نميامد كه در VSTi هاي مشابه شنيده باشيد صدا هاي استفاده شده در اين قطعه از كيفيت مناسب و زيبايي خاصي برخوردار بودند كه براي اولين بار در توليدات reFX شنيده ميشدند از اين رو اين امر سبب شد كه تعدادي از منتقدان بر اين باور شوند كه Nexus چنين قدرتي نخواهد داشت و اين موزيك دموي تهيه شده بيشتر جنبه تبليغاتي دارد و صداهاي استفاده شده در آن نيز تمامآ متعلق به reFX نيستند و تيم طراحان صداي كمپاني reFX كه تيمي آلماني بودند دچار سوظن قرار گرفت البته منظور منتقدان آن دسته از اصواتي نبود كه از سازهاي مختلف نمونه برداري شده بودند بلكه قسمتي از Preset ها بودند كه تمامآ الكترونيكي بودند و ساخته تجهيزات و مدارات الكترونيكي سينتي سايزرها بودند.اما reFX بعد از گرفتن تاييده تكنولوژي VSTi از سوي Steinberg كيفيت و استفاده در رده حرفه اي از Nexus و مطابقت آن با آخرين استاندارد ها و يافته هاي جهاني را اثبات كرد و طي خبري در وب سايت خود اعلام نمود كه تمامي Preset هاي Nexus توسط مهندسين و طراحان آلماني reFX تهيه شده و فقط منبع تهيه قسمت محدودي از آن ها شركت هاي معتبري بوده اند.بعد از عرضه Nexus تعدادي از هنرمندان كه در بين آنها آهنگ سازان مشهوري نيز به چشم ميخوردند نظرات خودشان را به دعوت reFX در وب سايت اين شركت درباره Nexus بيان كردند و از نظرات معلوم ميشد كه اين سينتي سايزر كامپيوتري نسل جديد در چه حد و در چه رده اي از استفاده حرفه اي قرار دارد. حال با اين مقدمه به سراغ معرفي و بررسي اين سينتي سايزر ميپردازيم.
ساخت نرم افزاري توسط مهندس آلماني Michael Kleps و تهيه Preset هاي Nexus توسط تيم Manuel Schleis و ساخت اسكين ها و گرافيك آن توسط Shaun Ellwood و Marc Kamradt انجام شده است.
وب سايت : www.reFX.net
همانگونه كه در تصوير مربوط به اين مطلب مشاهده ميكنيد Nexus از ظاهر زيبايي برخوردار است و ارائه چندين Skin باعث شده كه به يكي از اولين VSTi هايي تبديل شود كه براي آنها Skin نيز توليد شده است. در بررسي اين VSTi دستگاه را ميتوان به طور كلي به ٦ قسمت تقسيم كنيم كه اين قسمتها يا بخش ها شامل : Filter Modifier ، Master Filter ، Delay ، Reverb ، Amp Modifier و بخش مربوط به Preset ها و تنظيمات آنها كه داخل مرورگر بانك اطلاعاتي دستگاه كه به شكل نمايشگر ( LCD ) قابل مشاهده است ميشود. در زير به بررسي هر يك از اين بخش ها ميپردازيم.
Filter Modifier : اين قسمت يك بخش اعمال فيلتر است كه كاربردي مجزا از قسمت Master Filter دارد. در اين قسمت ميتوانيد فقط بر روي فركانس هاي بالاي هر صدا ( Preset ) فيلتر اعمال كنيد به گونه اي كه با تغيير دادن مقدار Cutoff بوسيله تغيير دهنده يا پيچ مربوط به آن ميتوانيد به شكلي از افكت فيلتر استفاده كنيد كه اين اثر فقط بر روي فركانس هاي بالا احساس شود و آنها را ضعيفتر و به صورت فيلتر شده تبديل كند و در عين حال هيچ تغييري در فركانس هاي پايين ايجاد نكند تغيير دهنده هاي Res و ENV نيز ميتوانند با توجه به نوع كاربرد خود فركانس هاي بالاتر را از لحاظ Filter Resonance و Filter Env Mod تقويت يا تضعيف كنند. همچنين در اين بخش بوسيله تغيير مقدار كنترلگر هاي Sustain و Decay فركانس هاي بالاتر را ميتوانيد به صورتي تغيير دهيدكه شكلي ديگر به خود گيرند و در توضيحي كاملتر ميتوان گقت در واقع خود را همانند زماني كه با يك Waveform از نوع Saw تركيب شوند تقويت ميكنند. در بخش Filter Modifier كنترل گرهاي Attack و Release نيز قرار دارند كه كار آنها كنترل رهايي و اثر حمله اين بخش از دستگاه به Preset است.
Master Filter : اين قسمت از دستگاه توانايي اين را دارد كه بر روي كل صدا شامل فركانس هاي بالا ، پايين و مياني اعمال فيلتر را به چهار نوع انجام دهد.
Delay : اين قسمت افكت Delay را بر روي صداها ميتواند اعمال كند. تيم طراحان صداي reFX اين قسمت را به گونه اي ساخته اند كه اين بخش بعد از انتخاب هر Preset به طور اتوماتيك فعال و از قبل براي آن Preset تنظيم شده است قابل ذكر است كه افكت Delay سينتي سايزر Nexus بهترين افكت Delay را براي استفاده بر روي Preset هاي آن در اختيار ميگذارد به گونه اي كه كاربر ابدآ احتياجي به استفاده از افكت هاي جداگانه موجود كه به صورت VST در دسترس هستند ندارد.
Reverb : اين قسمت نيز ميتواند به بهترين نحو ممكن افكت Reverb را به سه نوع Room ، Hall ، Arena براي استفاده بر روي Preset هاي Nexus در اختيار كاربر بگذارد از نكات قابل ذكر اين افكت Nexus زيبايي اثر قابل توجه و پردازش عالي آن توسط دستگاه است كه بر روي صدا تاثير خوبي بدون هيچ افت كيفيتي ايجاد ميكند.
افكت هاي Delay و Reverb سينتي سايزر Nexus كنترل گر هاي مهمي براي ايجاد تغييرات در اين افكت ها دارند. كه با توجه به موضوع مطلب كه صرفآ معرفي Nexus است نميتوانيم به بررسي كابرد هر يك بپردازيم.
Amp Modifier : اين قسمت داراي ٧ پيچ يا كنترلگر ميباشد كه شامل : Pan ، Spike ، Spread ، Attack ، Decay ، Sustain و Release است.
Pan براي فرستادن كل صداي خروجي به چپ يا راست ، Spike براي تقويت شدت حركت موج ، Spread براي فرستادن خروجي به چپ و راست به صورتي كه صدا به طور مداوم تغيير جهت دهد از راست به چپ و بلعكس و Attack و Release هم براي كنترل رهايي و اثر حمله بخش Amp Modifier به صداست. اين دو پيچ همچين كنترل زمان Feadin از پايين به بالا و زمان رهايي و قطع صدا پس از اتمام هر نت نوشته شده را انجام ميدهند.
قسمت بعدي دستگاه مرورگر Preset ها و تنظيمات است كه شامل قسمت هاي زير ميشود.
در سمت چپ و راست LCD دستگاه در هر طرف ٤ دكمه تعبيه شده است. كه با كليد بر روي هر كدام وارد قسمت مربوط به آنها ميشويد به طور مختصر هر كدام از اين بخش ها بررسي و در مورد آنها توضيحاتي ارائه ميكنيم.
Library : اين بخش مختص به جستجو و انتخاب Preset هاي Nexus است. Library از ٢ قسمت با عنوان Category و Preset تشكيل شده است. در Category ليستي كل صداهايي كه Nexus داراست در غالبي دسته بندي شده مشاهده ميكنيد مثلا در صورت نياز به استفاده از صدايي از نوع Bass ميتوانيد از ليست Category بر روي Bass كليك كنيد و در بخش Preset كل Preset هاي Bass دستگاه Nexus را مشاهده كنيد، سپس براي استفاده از هركدام به راحتي ميتوانيد با كليك بر روي هر Preset آن را انتخاب كنبد.
از ديگر نكته هاي جالب مربوط به اين بخش نمايشگر Info است، نشان دهنده مواردي چون حجم Preset لود شده ، سازنده آن و درصد فعاليت پردازشي CPU و تعداد كليد هاي فشرده شده در يك زمان از صفحه پيانوي مربوط به برنامه ميزبان.
Mod : اين بخش تنظيمات مربوط به Modulation را به طور كاملآ حرفه اي با ٣ فانكشن كلي كه هر كدام از كنترلگر هاي خاصي بهره مند هستند در اختيار كاربر ميگذارد.
Arp : اين قسمت به منظور يك Sequencer براي ساخت Arpeggiator كاربرد دارد بدين گونه كه با انتخاب صداي مورد نظر از بانك صوتي و مراجعه به اين قسمت و فعال كردن آن بوسيله قرار دادن وضعيت Status در حالت روشن ( ON ) ميتوانيد با استفاده از Preset هاي اين قسمت Arpeggios هاي متنوع و زيبا بسازيد همچنين با استفاده از تغيير وضعيت نت هاي قرار داده شده در جدول نت نويسي ميتوانيد تغييرات كلي در ساختار Sequence هاي ساخته شده بوسيله Preset هاي آماده اين قسمت انجام بدهيد.
‏Tg : اين قسمت براي ساخت Trancegate كاربرد دارد اين قسمت نيز مانند قسمت ARP داراي Preset هاي آماده براي ساخت Trancegate است و كاربري آن مطابق قسمت Arpeggiator ميباشد.
Freq : ( Frequency analyzer ) نمايشگر كل فركانس هاي خروجي به صورت نموداري از Nexus است.
MFx : اين قسمت از دو بخش جداگانه به نام هاي Master FX براي استفاده از افكت هاي دستگاه و Feature Matrix براي تجزيه قسمت هاي Preset هاي تركيبي مانند Arpeggios ، Gated و Sequences و Loop هاي درام Nexus است.
Live : اگر در حين كار با Nexus به شبكه اينترنت متصل باشيد اين قسمت به طور خودكار فعال و بوسيله ارتباط با وب سايت مربوط به Nexus كه شركت reFX سازمان دهي ميكند شما در جريان آخرين اخبار مربوط به Nexus قرار ميدهد.
System : اين قسمت مربوط به اضافه كردن Expansions و Skin ها ميباشد. بوسيله دكمه هاي Import Skin و Import exp ميتوانيد Expansion يا Skin مورد نظر را از هارد ديسك خود به Nexus آدرس دهي كنيد.


خرید کالا سایر محصولات این فروشنده

محصول خود را در سایتهای معروف به اشتراک قرار دهید

Share
دادن رتبه به محصول:  1:     2:     3:     4:     5:     
رتبه فعلی: 0 تعداد نظر: 0
CD تصویری پدر گیتار کلاسیک جهان (( استاد آندرس سگوویا ))

موثر در بالا بردن قدرت تکنیکی نوازندگی گيتار كلاسيك

قیمت: 40,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
کاملترین پکیج آموزش ويولن

کاملترین پکیج آموزش ويولن در 1 DVD

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
نرم افزار آموزش طراحی انواع مدلباس

نرم افزار آموزش طراحی انواع مدلباس

قیمت: 90,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش قالي بافي

آموزش قالي بافي

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
کاملترین پکیج آموزش گيتار پاپ

کاملترین پکیج آموزش گيتار پاپ در 2 DVD مقدماتي ، متوسط ، پیشرفته

قیمت: 80,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش کاربردی نرم افزار 3D MAX 9.0 اورجینال

همراه با یک هدیه باور نکردنی

قیمت: 75,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش گیتار پاپ پیشرفته اورجینال

به همراه یک هدیه باور نکردنی

قیمت: 75,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش طراحی منظره با رنگ و روغن اورجینال

آموزش طراحی منظره با رنگ و روغن از ابتدا تا انتها

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش گام به گام پیانو-رويال اورجينال

آموزش گام به گام پیانو-رويال

قیمت: 60,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
کاملترین پکیج آموزش ني نوازي

کاملترین پکیج آموزش ني نوازي در 1 DVD

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
موزه های جهان2011 اورجینال

همراه با یک هدیه باور نکردنی

قیمت: 83,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
کاملترین پکیج آموزش جاز يا درامز

کاملترین پکیج آموزش جاز يا درامز در 1 DVD

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
کاملترین پکیج آموزش ارگ

کاملترین پکیج آموزش ارگ مقدماتي، متوسط و پیشرفته+آموزش آهنگ سازی+آموزش ریتم سازی

قیمت: 150,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش خوشنویسی-اورجینال

فیلم آموزش خوشنویسی از مبتدی تا پیشرفته

قیمت: 30,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
کاملترین پکیج آموزش دف

کاملترین پکیج آموزش دف در 1 DVD

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش مقدماتي و پيشرفته تار

آيا مي خواهيد گيتار كلاسيك را در منزل و با هزينه‌اي كم ياد بگيريد ؟

قیمت: 85,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش گیتار اورجینال

بیش از 40 ساعت ویدئو آموزشی گیتار در 2 DVD با عنوان Learn and Master Guitar

قیمت: 80,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
آموزش نوازندگی گیتار بلوز بصورت گام به گام

آموزش گيتار به سبك بلوز بصورت حرفه ای برای افراد آماتور و حرفه ای

قیمت: 100,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
جذاب ترین آموزش آرایشگری به سبک خلیجی اوجينال شركتي

همراه با یک هدیه باورنکردنی

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
خرید كاملترين مجموعه آموزشی تعبير خواب

حاوی تمام تعابیر خوابهای مربوط به معبران بزرگ تعبیر خواب جهان

قیمت: 50,000 ریال
خرید کالا توضیحات بیشتر
شنبه 28 آبان 1390 - 7:46:52 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


زالو در درمان سرطان خون نتایج مثبتی نمايانگر شده‌است


فیلم های تولد و زیارتی با کلیپهای میکس


نمایشگاه شرکتهای معتبر جهان


آسمان و کنترل هواپیما یک تجربه پرواز حقیقی


آرايش چهره زيبا و بستن شال و روسريي


رعایت اصول قفل گذاری آموزش داده شده


متد هاي پرداخت كارت هاي اعتباري


بازی اندر کاور بازی call of juarez آموزش 120 نوع شعبده بازی به همراه وسایل لازم(کاملا اورجینال


طرح کسب و کار شرکت ساعتهاي کراتزن (کمپاني توليد کننده و توزيع ساعت) iron man xbox mini ninjas xbox


دستگاه پرزگیر لباس دستگاه بادکش بدن طناب نایلونی پهن


نمایش سایر مطالب قبلی